« Ožujak 2024 »

Uključite se u rad Karitativne grupe
Autor: Mirjana Vučica, 20. 11. 2011.

Karitativna grupa naše Škole ove godine ima više sekcija i osobe zadužene kao voditelje pojedinih sekcija:

-posjet centru Slava Raškaj: voditeljica Tea Tokić (3.a)

-projekt udruge Zdenac"Kumstvo za djecu Afrike"-voditeljica Martina Stipić (3.a)

-volontiranje u različitim ustanovama: voditeljica Mirna Jerkan (3.g)

-kreativna radionica za izradu čestitiki i raznih ukrasa: voditeljica Josipa Čulić (3.a)

Dvije-tri riječi o planovima za ovu godinu....

Karitativna grupa naše Škole znakovitog naziva (smislili sami članovi: Caritavin Iskrenii Srcemidin) ove godine ima više sekcija i osobe zadužene kao voditelje pojedinih sekcija:

- organizirani posjet centru Slava Raškaj: voditeljica Tea Tokić (3.a)

- uključivanje u projekt udruge Zdenac "Kumstvo za djecu Afrike": voditeljica Martina Stipić (3.a)

- volontiranje u različitim ustanovama: voditeljica Mirna Jerkan (3.g)

- kreativna radionica za izradu čestitiki i raznih ukrasa: voditeljica Josipa Čulić (3.a)

Članovi Karitavine grupe (čija ćete imena i zajedničku fotku uskoro moći pronaći na ovim stranicama) opredijelili su se za jednu od sekcija, ali svatko tko ima volje i barem malo dara rado dolazi na kreativnu radionicu. Svoje umijeće nam je pokazala i uputila nas u rad i prof. Nela Glavurdić pa očekujemo i ostale zainteresirane učenike i nastavnike da nam se pridruže subotom poslije podne (od 14.30 na dalje...kad stignete ... do otprilike 18 sati).

Karitativna grupa je otvorena za sve učenike (i nastavnike, naravno). Preduvjet je dobra volja i široko srce za MEĐUSOBNU SURADNJU i POMOĆ DRUGIMA.

Najavljujemo uključivanje u humanitarne akcije splitskog Caritasa i udruge Most sljedećeg tjedna! O svemu ćete biti informirani preko oglasne knjige i svojih razrednika. Hvala na svakom i najmanjem daru za potrebite!