Knjižnica

Knjižnica i čitaonica Zdravstvene škole nalaze se na 1. katu. Možete posuđivati knjige, časopise i ostalu građu, koristiti referentnu zbirku (rječnike, enciklopedije), pisati zadaće, referate, koristiti računala.

IZ PRAVILNIKA

Vrijeme trajanja posudbe je 21 dan. Odjednom se mogu posuditi najviše 2 knjige. U slučaju gubitka ili oštećenja knjige, knjigu treba nadoknaditi istom knjigom ili drugom knjigom koja je potrebna knjižnici. Posuđene knjige mogu se zadržati za vrijeme zimskih i proljetnih praznika. Prije završetka školske godine mora se vratiti sve posuđeno iz školske knjižnice.

ZA RAZMIŠLJANJE

ZAŠTO ČITATI?!

…Književnost od nas ne traži ništa osim strpljenja, jer kako ćemo znati što zapravo želimo, ako u mašti ne vidimo što bi nam se sve moglo dogoditi, kako znati tko smo zapravo, ako nema likova i sudbina s kojima bismo se mogli uspoređivati,  kako znati što je za nas pravi život, ako u mašti ne možemo proživjeti stotine mogućih života?...

književni teoretičar,  professor emeritus Filozofskog fakulteta i akademik, Milivoj Solar

Radno vrijeme :

ponedjeljak : 9 - 17  sati

utorak : 9 - 18.30

srijeda, četvrtak i petak : 9 - 16.45

Šk. knjižničarke: Jela Beganović, prof.   i  Vlatka Matejić,prof.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Klikniknite" svakako na ovaj link...iskoristite i ovakvu mogućnost čitanja lektire... trebate samo znati svoje korisničko ime i lozinku koju ste dobili u školi... (AAI@EduHR)

« Prosinac 2017 »

15.12.2017. 10:14
Dovršena izrada svih 240 scenarija poučavanja
Objavom preostalih 70 scenarija za STEM predmete, Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u suradnji s projektnim partnerima dovršila je izradu svih 240 scenarija poučavanja koji su razvijani u sklopu pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola".

13.12.2017. 15:16
Webinar: SEN pupils in my class – There’s always one more question to be asked
U srijedu, 20. prosinca 2017. godine od 20 do 21 sat Hrvatsko udruženje profesora engleskog jezika u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom SEN pupils in my class – There’s always one more question to be asked.

04.12.2017. 10:31
CARNet domaćin međunarodnog partnerskog sastanka projekta CRISS
U siječnju 2017. godine Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet priključila se međunarodnom projektu CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) koji se provodi u okviru programa Europske unije Obzor 2020.