Knjižnica

Knjižnica i čitaonica Zdravstvene škole nalaze se na 1. katu. Možete posuđivati knjige, časopise i ostalu građu, koristiti referentnu zbirku (rječnike, enciklopedije), pisati zadaće, referate, koristiti računala.

IZ PRAVILNIKA

Vrijeme trajanja posudbe je 21 dan. Odjednom se mogu posuditi najviše 2 knjige. U slučaju gubitka ili oštećenja knjige, knjigu treba nadoknaditi istom knjigom ili drugom knjigom koja je potrebna knjižnici. Posuđene knjige mogu se zadržati za vrijeme zimskih i proljetnih praznika. Prije završetka školske godine mora se vratiti sve posuđeno iz školske knjižnice.

ZA RAZMIŠLJANJE

ZAŠTO ČITATI?!

…Književnost od nas ne traži ništa osim strpljenja, jer kako ćemo znati što zapravo želimo, ako u mašti ne vidimo što bi nam se sve moglo dogoditi, kako znati tko smo zapravo, ako nema likova i sudbina s kojima bismo se mogli uspoređivati,  kako znati što je za nas pravi život, ako u mašti ne možemo proživjeti stotine mogućih života?...

književni teoretičar,  professor emeritus Filozofskog fakulteta i akademik, Milivoj Solar

Radno vrijeme :

ponedjeljak : 9 - 17  sati

utorak : 9 - 18.30

srijeda, četvrtak i petak : 9 - 16.45

Šk. knjižničarke: Jela Beganović, prof.   i  Vlatka Matejić,prof.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Klikniknite" svakako na ovaj link...iskoristite i ovakvu mogućnost čitanja lektire... trebate samo znati svoje korisničko ime i lozinku koju ste dobili u školi... (AAI@EduHR)

« Studeni 2017 »

17.11.2017. 11:45
Danas se obilježava 25. rođendan interneta u Republici Hrvatskoj
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet, Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu i Središnji državni ured za razvoj digitalnog društva u petak, 17. studenoga 2017. godine obilježavaju 25 godina interneta u Republici Hrvatskoj. Svečanost se održava pod pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske i Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske.

15.11.2017. 16:27
CARNetu i Srcu dodijeljene Povelje Republike Hrvatske
Odlukom predsjednice Republike Hrvatske gospođe Kolinde Grabar Kitarović, Hrvatskoj akademskoj i istraživačkoj mreži – CARNet i Sveučilišnom računskom centru (Srce) Sveučilišta u Zagrebu dodijeljene su danas Povelje Republike Hrvatske.

10.11.2017. 13:58
Završio CUC 2017, najveća nacionalna konferencija o obrazovanju
U Dubrovniku je danas zatvorena 19. CARNetova korisnička konferencija CUC 2017 – najveća konferencija o obrazovanju u Republici Hrvatskoj. Gotovo 1.100 sudionika, od čega 650 učitelja, pratilo je CARNetovu konferenciju koja se ove godine održala pod nazivom “Povezani znanjem (… 25 godina)“.