preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
 

H N K

GKM

GRADSKO KAZALIŠTE MLADIH 

Kino Zlatna vrata
Gradska knjižnica

Brojač posjeta
Ispis statistike od 27. 10. 2009.

Ukupno: 4681263
Ovaj mjesec: 18086
Ovaj tjedan: 2026
Danas: 34
Vrijeme u Splitu

InfoZona

 

vijesti
školska natjecanja iz općeobrazovnih predmeta

ENGLESKI  JEZIK - 25.01. 2017. 

      2.razredi                                   4.razredi

1. Maria Božić, 2.G                        1. Ante Mikšić, 4.D 

2. Paula Šarić, 2.F                         2. Ivona Matulić, 4.G

3. Rafaela Gusić,2.B i                      3. Duje Mačina, 4.G

   Lucijan Štrljić. 2.F

Svih četvero uč. su se plasirali            Dvoje prvoplasiranih idu na 

na Župnijsko natjecanje                    Županijsko natjecanje

LUCIJAN ŠTRLJIĆ osvojio je             ANTE MIKŠIĆ osvojio je 4.mj.

5.mj. na županijskom natjecanju          na županijskom natjecanju

____________________________________

LIDRANO

Rad Matija Pervana (3.F) "Povratak u nepoznato" odabran je u konkurenciji svih srednjih škola Splita, za daljnje natjecanje na županijskoj razini.

____________________________________

MATEMATIKA - 26.01.2017.

1. Marin Radić, 1.F

2. Ana Perković, 1.D 

3. Anamaria Sabljić, 1.D

Marin Radić se plasirao na županijsko natjecanje.

___________________________________

FIZIKA - 30.01.2017.

1. Marin Radić, 1.F

2. Ivan Mihovilović, 1.F 

____________________________________

LATINSKI JEZIK - 31.01.2017.

1. Karmen Vuković, 2.F                       

2. Kristina Kremenjaš, 2.D                        

3. Petra Baban, 2.F i                      

   Nikolina Šesnić 2.G

Na županijsko natjecanje pozvano je 5 prvoplasiranih učenika!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE

1. Karmen Vuković,2.f

2. Bolčić Matea,2.f

3. Baban Baban, 2.f

_____________________________________________

HRVATSKI JEZIK - 02.02.2017.

        1.razredi                           2.razredi                             

1. Ivan Mihovilović, 1.f            1. Karmen Vuković, 2.f             

2. Ivan Tomić, 1.f                 2. Petra Baban, 2.f                

3. Ena Dozan, 1.f  

 

     3. razredi    

1. Lorena Zović, 3.f  

2. Matij Pervan, 3.f                                      

3. Marina Mužinić, 3.e

Ivan Mihovilović, 1.f plasirao se na županijsko natjecanje!

____________________________________

KEMIJA - 08.02.2017.

1. Luka Bakić, 1.f  

2. Antea Zec Peškirić, 1.f                                      

3. Lea Žurić, 1.f

____________________________________

strukovno natjecanje "SCHOLA MEDICA"

ŠKOLSKO  NATJECANJE

U priloženim dokumentima  su rezultati svih učenika! 

Farmacetski tehničar

1. Zvonimir Supičić

2. Petra Zelić

3. Katarina Ćaleta

   Karla Maslov

Na Državno natjecanje idu dvoje prvoplasiranih učenika!

________________________________________________

Fizioterapeutski tehničar

1. Antonela Grubić

2. Andrijana Višić

3. Martina Jerković

Na Državno natjecanje ide prvoplasirana učenica !

________________________________________________

Medicinska sestra opće njege/ medicinski tehničar opće njege

1. Ana Bogić, 4.B

2. Ana Botić, 4,A

3. Petra Bosančić, 4.B

Na Državno natjecanje ide prvoplasirana učenica!

________________________________________________

Zdravstveno laboratorijski tehničar

1. Barbara Škrabal

2. Klara Bonković

3. Ivan Žuljević Mikas

Na Državno natjecanje idu dvije prvoplasirane učenice.

__________________________________________

športska natjecanja

Jesenski kros (ž)

 
____________________________________________

Košarka (ž)

Školska ekipa: 

_______________________________________________________

Rukomet- (Ž) - 

Školska ekipa:  

 

_______________________________________________________

Stolni tenis (Ž) - 

Školska ekipa :

 

___________________________________________________________________

 

Tražilica



ONLINE ŠKOLA

EDIT code school


 


NATJEČAJ

DOKUMENTI ŠKOLE

POLITIKA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI
Priloženi dokumenti:
POLITIKA O ZASTITI PRIVATNOSTI.pdf


Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Oglasna ploča

E - DNEVNIK


Office 365


e-Škole EDUKACIJA

Sigurnost na netu

MATURANTI


Korisni linkovi

Samsung school


Samsung School


e-Škola


Pitaj ne skitaj

mladi-za-mlade2


 


Anketa
Što misliš o uvođenju e-Dnevnika u nastavu?






Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Novosti iz CARNeta
CARNet
15.10.2020. 13:53
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .

14.10.2020. 15:00
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

12.10.2020. 15:13
INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020.
Postovani, U srijedu, 14.10.2020., s pocetkom u 9 sati odvijati ce se radovi na mreznoj infrastrukturi u CARNET-ovom mreznom cvoristu u Varazdinu. Uslijed radova doci ce do prekida mrezne povezanosti ... The post INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020. appeared first on CARNET .





preskoči na navigaciju