Zdravstvena škola Split

EMA

« Ožujak 2021 »

08.03.2021. 08:33
Webinar: "Loomen tips  tricks – Upis i grupiranje učenika"
U četvrtak, 11. ožujka 2021. godine s početkom u 13 sati nastavljamo edukaciju korisnika s webinarom pod nazivom "Loomen tips & tricks – Upis i grupiranje učenika". Treći u nizu webinara ... The post Webinar: "Loomen tips  tricks – Upis i grupiranje učenika" appeared first on CARNET .

05.03.2021. 12:57
Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sigurnosnih komponenti podatkovnih centara – snimka stanja i idejno rješenje, u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava appeared first on CARNET .

03.03.2021. 17:02
Postovani, Primili smo obavijest od Iskona o radovima, koji ce se odviti u ponedjeljak 8. ozujka 2021. u 20 sati. Uslijed navedenih radova ce doci do prekida mrezne povezanosti prema ... The post INFO Najava radova – Iskon, Bjelovarsko-bilogorska i Pozesko-slavonska zupanija, 8.3.2021. appeared first on CARNET .

REFERADA
RADNO VRIJEME
UČENIČKE REFERADE SA STRANKAMA
radnim danom
od 11:00 do 13:00 sati

Stranke se moraju prvo obratiti mail-om
split@zdravstvenaskola.hr
Samo u hitnim okolnostima se dolazi u učeničku referadu.
Maske su obvezne, a ruke se na ulazu u školu dezinficiraju.

Održavanje nastave od 15.2.
Anđela Podrug / datum: 10. 2. 2021. 17:48

Dragi učenici i roditelji,

sukladno odluci Stožera civilne zaštite SDŽ, od ponedjeljka, 15.2.2021., nastava će se za sve razrede održavati prema modelu A – u školi.

Budući da se svi vraćamo u školu nastava će se od ponedjeljka održavati prema redovnom rasporedu koji se nalazi na internetskoj stranici škole. Razredi kojima su se nastavne vježbe u ovom polugodištu zbog epidemioloških mjera održavale u tri grupe,  vraćaju se redovnom rasporedu održavanja vježbi u dvije grupe.

Nastava iz predmeta TZK također će se održavati prema redovnom rasporedu.

Molimo vas da se kao i do sada pridržavate epidemiološkim mjera i budete odgovorni.  Jako je važno pridržavati se i Protokola te Uputa za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID 19 koje smo donijeli na početku školske godine.

Na internetskoj stranici škole u mapi COVID-19 objavljeni su svi Protokoli i Upute.

Veselimo se skorom susretu u školi!

[OPŠIRNIJE]

RASPORED SATI

Pod nazivom svog nastavnog programa (smjera) nalazi se stalni raspored (sa skraćenim satima zbog Covida 19).  Ukoliko bude ikakvih promjena raspored će vam biti objavljen pod PROMJENE U RASPOREDU (+ datum tjedna za koji vrijede promjene). Obvezno nedjeljom navečer provjerite je li se nešto vašem razredu promijenilo.

U ovim oklnostima VAŽNO je svaki dan provjeriti ima li važnih obavijesti na naslovnici naše stranice (za vas ili vaše roditelje) i redovito provjeravati raspored sati.

I dalje redovito čitajte obavijesti i mail-ove na svojoj službenoj školskoj mail adresi   .....@skole.hr

PROMJENE U RASPOREDU 8.3. - 12.3.

Tjelesni će se do 2.4. održavati na Žnjanu.

Raspored za TZK naći ćete u priloženom dokumentu

NASTAVNICI - STALNI RASPORED
DENTALNA ASISTENTICA/ASISTENT