RASPORED SATI

Raspored sati koji je za cijelu školsku godinu ("stalni") bit će objavljen ispod naziva vašeg nastavnog programa ("smjera"), a promjene u nekom tjednu - pod NOVO (s datumom).

NASTAVNICI

SJEDNICA NASTAVNIČKOG  VIJEĆA

ZDRAVSTVENE VJEŽBE 3.A- 3.B, 4.A -4.B

U priloženim dokumentima pogledajte raspored po odjelima za Zdravstvene vježbe koje počinju u ponedjeljak 18.lipnja za sve učenike koji su s uspjehom završili razred. Učenici koji imaju zaključenu jednu ili dvije nedovoljne ocjene od ponedjeljka kreću na dopunsku nastavu, pa sa  Zdravstvenim vježbama mogu započeti 27. lipnja.

Svi učenici:

- prvi dan trebate doći u 8.15 na odjel/kliniku/zavod, javiti se glavnoj sestri koja će vas rasporediti

- sve ostale dane ste od 7.00 - 15.00 sati

- u slučaju nepredviđenih okolnosti zbog kojih ćete možda izostati neki dan, OBVEZNI ste o tome obavijestiti svoju nastavnicu/voditeljicu Zdravstvenih vježbi, javiti se i glavnoj sestri odjela te nadoknaditi izostanak tj. produžiti vježbe.

Svake godine do sada su iz bolnice glavne sestre pohvaljivale znanje, rad i predanost naših učenika. Molim vas da i vi nastavite tu lijepu tradiciju te da odradite pošteno, odgovorno i po propisima svoje vježbe (komunikacija s osobljem, pacijentima i međusobno; odjeća, nokti, kosa i sl.).

Želim vam da puno naučite, zaslužite odlične ocjene i uživate u svom budućem zanimanju.

ravnateljica

DENTALNA ASISTENTICA/ASISTENT
DENTALNI TEHNIČAR/TEHNIČARKA
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
FIZIOTERAPEUTSKI TEHNIČAR
MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR OPĆE NJEGE
SANITARNI TEHNIČAR
ZDRAVSTVENO LABORATORIJSKI TEHNIČAR
Politika privatnosti

« Kolovoz 2018 »

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.