RASPORED SATI

Raspored sati koji je za cijelu školsku godinu ("stalni") bit će objavljen ispod naziva vašeg nastavnog programa ("smjera"), a promjene u nekom tjednu - pod NOVO (s datumom).

ZDRAVSTVENE VJEŽBE 3.A- 3.B, 4.A -4.B

U priloženim dokumentima pogledajte raspored po odjelima za Zdravstvene vježbe koje počinju u ponedjeljak 18.lipnja za sve učenike koji su s uspjehom završili razred. Učenici koji imaju zaključenu jednu ili dvije nedovoljne ocjene od ponedjeljka kreću na dopunsku nastavu, pa sa  Zdravstvenim vježbama mogu započeti 27. lipnja.

Svi učenici:

- prvi dan trebate doći u 8.15 na odjel/kliniku/zavod, javiti se glavnoj sestri koja će vas rasporediti

- sve ostale dane ste od 7.00 - 15.00 sati

- u slučaju nepredviđenih okolnosti zbog kojih ćete možda izostati neki dan, OBVEZNI ste o tome obavijestiti svoju nastavnicu/voditeljicu Zdravstvenih vježbi, javiti se i glavnoj sestri odjela te nadoknaditi izostanak tj. produžiti vježbe.

Svake godine do sada su iz bolnice glavne sestre pohvaljivale znanje, rad i predanost naših učenika. Molim vas da i vi nastavite tu lijepu tradiciju te da odradite pošteno, odgovorno i po propisima svoje vježbe (komunikacija s osobljem, pacijentima i međusobno; odjeća, nokti, kosa i sl.).

Želim vam da puno naučite, zaslužite odlične ocjene i uživate u svom budućem zanimanju.

ravnateljica

NASTAVNICI NOVO 18. lipnja

SJEDNICA NASTAVNIČKOG VIJEĆA

PONEDJELJAK 18.06. U 11.30 SATI.

ISPITI  PRED  POVJERENSTVOM : 13.00 sati

DOPUNSKA NASTAVA - ponedjeljak poslijepodne - obavijest ćete dobiti mail-om

U priloženom dokumentu - dežurstvo - ponedjeljak i utorak

DENTALNA ASISTENTICA/ASISTENT
DENTALNI TEHNIČAR/TEHNIČARKA
FARMACEUTSKI TEHNIČAR
FIZIOTERAPEUTSKI TEHNIČAR
MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR OPĆE NJEGE
SANITARNI TEHNIČAR
ZDRAVSTVENO LABORATORIJSKI TEHNIČAR

« Lipanj 2018 »

15.06.2018. 14:43
Objavljena "Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata"
U okviru provedbe projekta GrowCERT izrađena je “Nacionalna taksonomija računalno-sigurnosnih incidenata” nastala temeljem  Akcijskog plana za provedbu Nacionalne strategije kibernetičke sigurnosti .

14.06.2018. 23:54
Uklonjene poteškoće u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike
U četvrtak, 14. lipnja 2018. godine, u kasnim večernjim satima uočene su nepravilnosti u radu e-Dnevnik aplikacije za učenike. CARNET je tijekom noći poduzeo sve radnje na uklanjanju poteškoća s pristupom e-Dnevnik aplikaciji koje su uočene kod dijela korisnika sustava ocjene.skole.hr  te je u ranim jutarnjim satima uspostavljena puna funkcionalnost e-Dnevnik aplikacije za učenike.

12.06.2018. 14:17
Nacionalni CERT u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018
Nacionalni CERT i ove je godine sudjelovao u međunarodnoj vježbi Cyber Europe 2018 koju je organizirala Agencija EU-a za kibernetičku sigurnost (ENISA) u suradnji s tijelima i agencijama iz područja kibernetičke sigurnosti iz cijele Europe.