Ovaj tjedan: 2026

JEZIČNE PRIPREME

„Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi“

„Professional training in Ireland to provide quality health care“

Broj projekta: 2019-1-HR01-KA102-060486

Jezične pripreme sudionika mobilnosti:

29.siječnja 2020. (srijeda), 15.15 h

Učionica br.4

Pripreme vodi Sanja Čulić, prof.

Jezične su pripreme obavezne za sve sudionike mobilnosti.

Ivana Truta i Lorina Miše

jezicne pripreme.pdf

REZULTATI NATJEČAJA ERASMUS+ 2019 ZA UČENIKE

Na raspisani natječaj za projekt "Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi" pristiglo je 17 prijava (5.a) i 10 prijava (5.b). Školski projektni tim je pregledao prijavnu dokumentaciju koja je bila potpuna i u skladu s raspisanim natječajem. U privitku je popis odabranih kandidata za sudjelovanje u projektu.

Čestitke odabranim učenicima.

Školski projektni tim.

Napomena: Uvid u bodovnu listu je moguć do petka do 12 sati (kontaktirati koordinatoricu projekta - Ivanu Truta)

Rezultati 5a.pdf
Rezultati 5b.pdf

NATJEČAJ ZA UČENIKE ERASMUS+ 2019.

Nositelj projekta: Zdravstvena škola, Split

Broj projekta: 2019-1-HR01-KA102-060486

Naziv projekta: Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi

Zdravstvena škola objavljuje natječaj za sudionike projekta mobilnosti Erasmus+ 2019. pod nazivom „Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi“.

Tekst natječaja nalazi se u privitku. Prijave su otvorene do 10. listopada 2019. Učenici su prilikom prijave na natječaj dužni osobno dostaviti koordinatorici projekta (Ivani Truta):

- popunjenu Prijavnicu s motivacijskim pismom na hrvatskom jeziku,

- motivacijsko pismo na engleskom jeziku.

Oba obrasca nalaze se u privitku.

Roditeljski sastanak

Nositelj projekta: Zdravstvena škola, Split

Broj projekta: 2019-1-HR01-KA102-060486

Dana 18.9.2019. u multimedijskoj dvorani održan je roditeljski sastanak za roditelje učenika petih razreda programa medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege. U sklopu roditeljskog sastanka roditelji su informirani o sudjelovanju Zdravstvene škole u projektu iz programa Erasmus+ pod nazivom Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi.

U projektu mobilnosti sudjelovat će 18 učenika završnih razreda programa medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege za obavljanje stručne prakse u Irskoj. Vrijeme trajanja mobilnosti je 15 dana. Planirano vrijeme mobilnosti je od 4. do 18. travnja 2020. Cilj mobilnosti je korištenje i implementacija novostečenih znanja i vještina u svrhu poboljšanja kvalitete pružanja zdravstvene skrbi, osobito u području palijativne skrbi. Učenici će biti nadzirani i praćeni od strane nastavnika pratitelja te mentora stručnjaka iz Doma umirovljenika.

OBAVIJEST O REZULTATIMA NATJEČAJA ERASMUS+ 2019

Zdravstvenoj školi Split su dodijeljena sredstva za provedbu projekta mobilnosti 18 učenika i 2 nastavnika u sklopu projekta Erasmus+ ključne aktivnosti 1 u području strukovnog obrazovanja po nazivom "STRUČNIM USAVRŠAVANJEM U IRSKOJ DO PRUŽANJA KVALITETNIJE ZDRAVSTVENE SKRBI". Dodijeljeno je ukupno 48.314 EUR. Planirana je mobilnost u Dublin, Irska u ožujku 2020. godine.

LOGO CE Vertical CR quadri HR.jpg

IZVJEŠĆE SA SJEDNICE NASTAVNIČKOG VIJEĆA

Na sjednici Nastavničkog vijeća, 28.06.2019. godine održana je prezentacija projekta mobilnosti.

Nastavnicko vijece.pptx

ONLINE ŠKOLA

DOKUMENTI ŠKOLE

« Listopad 2020 »

15.10.2020. 13:53
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .

14.10.2020. 15:00
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

12.10.2020. 15:13
INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020.
Postovani, U srijedu, 14.10.2020., s pocetkom u 9 sati odvijati ce se radovi na mreznoj infrastrukturi u CARNET-ovom mreznom cvoristu u Varazdinu. Uslijed radova doci ce do prekida mrezne povezanosti ... The post INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020. appeared first on CARNET .