IRSKA 2022.

U sklopu Erasmus+ projekta "Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi", financiranog od strane Europske unije 18 učenika petih razreda smjera Medicinske sestre/tehničari opće njege obavljali su stručnu praksu u Irskoj, u trajanju od dva tjedna (deset radnih dana, 80 sati) u zdravstvenim ustanovama za starije i nemoćne. U pratnji s njima bile su dvije nastavnice Lorina Miše i Ivana Truta. Osim što su učenici puno novoga naučili, također su unaprijedili svoj engleski jezik, sudjelovali su u paradi St. Patricka, vidjeli su Cliffs of Moher. Sve to ih je obogatilo za nova predivna iskustva.

Pripreme su u tijeku...

U tijeku su kulturološka, stručna i priprema iz engleskog jezika, veliko hvala našim kolegicama, pohvale učenicima jer su redoviti na svim pripremama!

KULTUROLOŠKA PRIPREMA

Dragi učenici,

u privitku se nalazi obavijest o početku kulturološke pripreme!

Kulturoloska priprema.pdf

RODITELJSKI SASTANAK

Dragi učenicI,

Roditeljski sastanak za roditelje učenika koji će sudjelovati u Erasmus+ projektu "Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi" održat će se 28.10.2021. u 18.45h u učionici 14 (bivša zbornica).

Nastavnice Lorina i Ivana

REZULTATI NATJEČAJA, 23.02.2021.

Dragi učenici,

u privitku se nalaze rezultati natječaja za Erasmus+ mobilnost.

NATJEČAJ ZA UČENIKE ERASMUS+ (2020./2021.)

Nositelj projekta: Zdravstvena škola, Split

Broj projekta: 2019-1-HR01-KA102-060486

Naziv projekta: Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi

DRAGI UČENICI,

Zdravstvena škola objavljuje natječaj za sudionike projekta mobilnosti Erasmus+ pod nazivom „Stručnim usavršavanjem u Irskoj do pružanja kvalitetnije zdravstvene skrbi“.

Natječaj se odnosi na učenike 4.a i 4.b razreda (smjer medicinska sestra/tehničar opće njege)

Nadamo se da će nam epidemiološka situacija dozvoliti da ostvarimo planiranu mobilnost.

Za sada mobilnost planiramo u travnju 2021. ali ako bude potrebe termin ćemo uskladiti s mjerama.

U privitku se nalaze uvjeti natječaja, dokumentacija koju morate ispuniti i poslati, kao i primjer motivacijskog pisma.

Prijave su otvorene do 16.02.2021. (utorak). Učenici su prilikom prijave na natječaj dužni putem e-maila koordinatorici projekta dostaviti potrebnu dokumentaciju (ivana.truta@skole.hr):

- popunjenu Prijavnicu s motivacijskim pismom na hrvatskom jeziku,

- motivacijsko pismo na engleskom jeziku.

Oba obrasca nalaze se u privitku.

Srdačan pozdrav,

nastavnice Ivana i Lorina

OBAVIJEST O REZULTATIMA NATJEČAJA ERASMUS+ 2019

Zdravstvenoj školi Split su dodijeljena sredstva za provedbu projekta mobilnosti 18 učenika i 2 nastavnika u sklopu projekta Erasmus+ ključne aktivnosti 1 u području strukovnog obrazovanja po nazivom "STRUČNIM USAVRŠAVANJEM U IRSKOJ DO PRUŽANJA KVALITETNIJE ZDRAVSTVENE SKRBI". Dodijeljeno je ukupno 48.314 EUR. Planirana je mobilnost u Dublin, Irska u ožujku 2020. godine.

LOGO CE Vertical CR quadri HR.jpg

IZVJEŠĆE SA SJEDNICE NASTAVNIČKOG VIJEĆA

Na sjednici Nastavničkog vijeća, 28.06.2019. godine održana je prezentacija projekta mobilnosti.

Nastavnicko vijece.pptx