Ovaj tjedan: 2026

Dojmovi sa Smotre E-medica 2012,Pula

" Bilo  je jako lijepo, upoznala sam puno ljudi, ali sam prije svega bolje upoznala ljude s kojima sam svaki dan.

Žao mi je što sam maturantica i što neću više moći prisustvovati na daljnjim, budućim smotrama, ali ću pratiti radove svih svojih kolega.

Iskazali smo se znanjem, svojim ponašanjem i naravno ljubavlju prema svemu što smo radili. Što reći više?
Veliko hvala školi koja mi je omogućila još jedno iskustvo u nizu.
Želim da svaki sljedeći susret bude ispunjen što više i da se nešto nauči kao što sam učila i ja ".

Martina Stipić, 4a, medicinska sestra

izvjestajPula Emedica slike.pdf

Projekti E-medice 2012

Ove godine naši učenici i njihove mentorice predstavljaju školu kroz čak 13 projekata (14 timova) od kojih su sami osmislili čak 5 od njih.

1. Hrana kao lijek (voditeljica mentorica Tea Carić) - Petra Mladinić i Vlado Božić
  2. Prehrana sportaša (voditeljica mentorica Joška Buzov) - Petra Boban i Jelena Baban

3. CSI (voditeljica Smilja Senković Pezelj) - Martina Tešija i David Bučić

4. Suicidalno ponašanje mladih (voditeljica mentorica Sanja Perić) - Martina Stipić i Josipa Čulić

5. Tipkovnica kao izvor zaraze (voditeljica mentorica Ines Mišetić Lašić i Antonela Czwyk Marić kao mentorica) - Nikolina Pivčević, Roko Ivica, Ivana Munitić, Tina Slatina

6. Učenici edukator svoje struke (mentorica Marija Vržina) - Naomi Mostafa i Tea Pentić

7. Rukopis kao dio osobnog identiteta (mentorica Gorana Rosandić) -  Doris Zemunik i Marina Krstulović

8. Aleja glagoljaša (mentorica Mirjana Kamber) – Filipa Burul i Antonia Kerum

9. Liječenje hiperbaričnom oksigenacijom (mentorica Gordana Andrić) - Ivana Matas i Tina Šego

10. Mentalno zdravlje (mentorica Ines Roso Perić/Ana Majić) - Željka Galić i Željana Mudnić

11. Nasilje (mentorica Sanja Perić) - Katarina Šušnjara i Matea Šušnjara

12. Nanotehnologija (mentorica  Antonela Czwyk Marić) - Zorana Žižić i Iva Galić

13. Muzikoterapija (mentorica Antonela Czwyk Marić) - Dora Petričević i Antonija Prlić

14. Predstavljanje škole - Petar Ramljak (predsjednik Vijeća učenika)

U priloženim dokumentima možete saznati koje su im škole suradnice.

Dojmovi sa Smotre E-medica 2012,Pula
Razmjene E-medica 2012

ONLINE ŠKOLA

DOKUMENTI ŠKOLE

« Listopad 2020 »

15.10.2020. 13:53
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .

14.10.2020. 15:00
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

12.10.2020. 15:13
INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020.
Postovani, U srijedu, 14.10.2020., s pocetkom u 9 sati odvijati ce se radovi na mreznoj infrastrukturi u CARNET-ovom mreznom cvoristu u Varazdinu. Uslijed radova doci ce do prekida mrezne povezanosti ... The post INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020. appeared first on CARNET .