Zdravstvena škola Split

EMA

« Ožujak 2021 »

08.03.2021. 08:33
Webinar: "Loomen tips  tricks – Upis i grupiranje učenika"
U četvrtak, 11. ožujka 2021. godine s početkom u 13 sati nastavljamo edukaciju korisnika s webinarom pod nazivom "Loomen tips & tricks – Upis i grupiranje učenika". Treći u nizu webinara ... The post Webinar: "Loomen tips  tricks – Upis i grupiranje učenika" appeared first on CARNET .

05.03.2021. 12:57
Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sigurnosnih komponenti podatkovnih centara – snimka stanja i idejno rješenje, u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija ... The post Istraživanje tržišta – usluga snimke stanja postojećeg sustava appeared first on CARNET .

03.03.2021. 17:02
Postovani, Primili smo obavijest od Iskona o radovima, koji ce se odviti u ponedjeljak 8. ozujka 2021. u 20 sati. Uslijed navedenih radova ce doci do prekida mrezne povezanosti prema ... The post INFO Najava radova – Iskon, Bjelovarsko-bilogorska i Pozesko-slavonska zupanija, 8.3.2021. appeared first on CARNET .

REFERADA
RADNO VRIJEME
UČENIČKE REFERADE SA STRANKAMA
radnim danom
od 11:00 do 13:00 sati

Stranke se moraju prvo obratiti mail-om
split@zdravstvenaskola.hr
Samo u hitnim okolnostima se dolazi u učeničku referadu.
Maske su obvezne, a ruke se na ulazu u školu dezinficiraju.

Dojmovi sa Smotre E-medica 2012,Pula

" Bilo  je jako lijepo, upoznala sam puno ljudi, ali sam prije svega bolje upoznala ljude s kojima sam svaki dan.

Žao mi je što sam maturantica i što neću više moći prisustvovati na daljnjim, budućim smotrama, ali ću pratiti radove svih svojih kolega.

Iskazali smo se znanjem, svojim ponašanjem i naravno ljubavlju prema svemu što smo radili. Što reći više?
Veliko hvala školi koja mi je omogućila još jedno iskustvo u nizu.
Želim da svaki sljedeći susret bude ispunjen što više i da se nešto nauči kao što sam učila i ja ".

Martina Stipić, 4a, medicinska sestra

izvjestajPula Emedica slike.pdf

Projekti E-medice 2012

Ove godine naši učenici i njihove mentorice predstavljaju školu kroz čak 13 projekata (14 timova) od kojih su sami osmislili čak 5 od njih.

1. Hrana kao lijek (voditeljica mentorica Tea Carić) - Petra Mladinić i Vlado Božić
  2. Prehrana sportaša (voditeljica mentorica Joška Buzov) - Petra Boban i Jelena Baban

3. CSI (voditeljica Smilja Senković Pezelj) - Martina Tešija i David Bučić

4. Suicidalno ponašanje mladih (voditeljica mentorica Sanja Perić) - Martina Stipić i Josipa Čulić

5. Tipkovnica kao izvor zaraze (voditeljica mentorica Ines Mišetić Lašić i Antonela Czwyk Marić kao mentorica) - Nikolina Pivčević, Roko Ivica, Ivana Munitić, Tina Slatina

6. Učenici edukator svoje struke (mentorica Marija Vržina) - Naomi Mostafa i Tea Pentić

7. Rukopis kao dio osobnog identiteta (mentorica Gorana Rosandić) -  Doris Zemunik i Marina Krstulović

8. Aleja glagoljaša (mentorica Mirjana Kamber) – Filipa Burul i Antonia Kerum

9. Liječenje hiperbaričnom oksigenacijom (mentorica Gordana Andrić) - Ivana Matas i Tina Šego

10. Mentalno zdravlje (mentorica Ines Roso Perić/Ana Majić) - Željka Galić i Željana Mudnić

11. Nasilje (mentorica Sanja Perić) - Katarina Šušnjara i Matea Šušnjara

12. Nanotehnologija (mentorica  Antonela Czwyk Marić) - Zorana Žižić i Iva Galić

13. Muzikoterapija (mentorica Antonela Czwyk Marić) - Dora Petričević i Antonija Prlić

14. Predstavljanje škole - Petar Ramljak (predsjednik Vijeća učenika)

U priloženim dokumentima možete saznati koje su im škole suradnice.

Dojmovi sa Smotre E-medica 2012,Pula

Razmjene E-medica 2012