« Rujan 2024 »

IZDAVANJE POTVRDA UČENICIMA

Učenici i roditelji mogu iz e-Dnevnika ispisati potvrde o školovanju učenika koje mogu koristiti za različite svrhe.

Potvrda sadrži elektronički pečat i koristi se u svrhu dokazivanja da učenik u aktualnoj školskoj godini ima status redovnog učenika.

OSLOBAĐANJE POHAĐANJA NASTAVE TJELESNE I ZDRAVSTVENE KULTURE

Dragi učenici i roditelji!

Zahtjeve za privremeno ili trajno oslobađanje od pohađanja nastavnog predmeta ili sudjelovanja u određenim nastavnim sadržajima za predmet Tjelesna i zdravstvena kultura trebate predati elektronskim putem.

Ispunjeni zahtjev i skeniran/uslikan specijalistički nalaz trebate poslati na e-mail adresu anita.buljan@nzjz-split.hr

Molimo da u naslovu e-maila (predmet) napišete Zahtjev za oslobađanje od TZK.

Zahtjev koji trebate ispuniti nalazi se u priloženom dokumentu pod opširnije.

SUFINANCIRANI PRIJEVOZ UČENIKA
  1. Učenici 2., 3., 4. i 5. razreda u šk. god. 2024./2025., a koji su i prethodne školske godine  ostvarili pravo na sufinancirani prijevoz pokaznu kartu mogu preuzeti kod prijevoznika (Promet d.o.o., Promet Sinj d.o.o., Litre Tours, Promet Makarska). Potvrde iz škole nisu potrebne.
  1. Učenici 1. razreda šk. god. 2024./2025. koji ostvaruju pravo na sufinanciranje 75% međumjesnog javnog prijevoza, pokaznu kartu mogu preuzeti kod prijevoznika (Promet d.o.o, Promet Makarska d.o.o.). Potvrde iz škole nisu potrebne.
  1. Učenici 1. razreda šk. god. 2024./2025. koji ostvaruju pravo na sufinanciranje 75% međumjesnog javnog prijevoza, a koristit će prijevoznike Promet Sinj d.o.o. ili Litre Tours d.o.o. dužni su javiti na e-mail škole split@zdravstvenaskola.hr sa naznačenim imenom, prezimenom i odabranim prijevoznikom kako bi ih škola evidentirala na popis koji posredno dostavlja prijevozniku. Tek nakon tog koraka bit će u mogućnosti preuzeti pokaznu kartu kod prijevoznika (Promet Sinj d.o.o., Litre Tours d.o.o.). Potvrde iz škole nisu potrebne.
  1. Učenici koji nisu na popisu kod određenog prijevoznika, a ostvaruju pravo na sufinanciranje međumjesnog javnog prijevoza, dužni su se javiti na e-mail škole split@zdravstvenaskola.hr   sa  naznačenim imenom, prezimenom i odabranim prijevoznikom kako bi škola otklonila razlog zbog kojih nisu evidentirani.
  1. Učenici koji imaju pravo na sufinanciranje 100% međumjesnog javnog prijevoza moraju uzeti potvrdu u školi, u učeničkoj referadi, sukladno radnom vremenu sa strankama koje je objavljeno na mrežnim stranicama škole.
Prijevoz-2024-2025- Upute.pdf