USUSRET DANU ŠKOLE - NAŠA PRVA DEBATA

Drage učenice i učenici,

u školi će od jeseni  aktivno  djelovati  Debatni klub Zdravstvene škole. Zato smo odlučili u programu ovogodišnjeg obilježavanja  Dana škole predstaviti  vam  našu prvu  Debatu  kako biste nam se od jeseni  i vi pridružili.

Sudionici  Debate su učenici 3. razreda iz svih naših „smjerova“.

A tema je vjerujemo, vrlo zanimljiva i više nego aktualna:

„ Cijepljenje djece mora biti obavezno“

Dođite  u što većem broju kako biste, slušajući nas, i sami poželjeti postati dijelom našeg kluba. Pozdrav do petka !

_________________________________________________________________     Što je debata?

Debata je formalizirana, strukturirana i argumentirana rasprava na unaprijed zadanu tezu u kojoj

Afirmacija  –  treba dokazati zadanu tezu nudeći za nju čvrstu argumentacijsku liniju

Negacija  –  treba osporiti zadanu tezu svojim argumentima i pobiti argumente afirmacije nudeći kontraargumente

Da bi me uvjerio u svoje stavove, tvoji mi argumenti moraju biti uvjerljivi i prihvatljivi.

objavio: Vlatka Matejić   datum: 10. 5. 2017.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

01.07.2017. 14:56
Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.