USUSRET DANU ŠKOLE - NAŠA PRVA DEBATA

Drage učenice i učenici,

u školi će od jeseni  aktivno  djelovati  Debatni klub Zdravstvene škole. Zato smo odlučili u programu ovogodišnjeg obilježavanja  Dana škole predstaviti  vam  našu prvu  Debatu  kako biste nam se od jeseni  i vi pridružili.

Sudionici  Debate su učenici 3. razreda iz svih naših „smjerova“.

A tema je vjerujemo, vrlo zanimljiva i više nego aktualna:

„ Cijepljenje djece mora biti obavezno“

Dođite  u što većem broju kako biste, slušajući nas, i sami poželjeti postati dijelom našeg kluba. Pozdrav do petka !

_________________________________________________________________     Što je debata?

Debata je formalizirana, strukturirana i argumentirana rasprava na unaprijed zadanu tezu u kojoj

Afirmacija  –  treba dokazati zadanu tezu nudeći za nju čvrstu argumentacijsku liniju

Negacija  –  treba osporiti zadanu tezu svojim argumentima i pobiti argumente afirmacije nudeći kontraargumente

Da bi me uvjerio u svoje stavove, tvoji mi argumenti moraju biti uvjerljivi i prihvatljivi.

objavio: Vlatka Matejić   datum: 10. 5. 2017.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

02.06.2017. 13:40
Webinar: My SUSI Experience
U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.